| Názov školy | Obchodná akadémia, Štefánikova 39, 066 01 Humenné |
| Adresa školy | Štefánikova 39, 066 01 Humenné |
| Telefón | 057/7752432 |
| oahe@oastefhe.edu.sk | |
| WWW stránka | oahe.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Alena Židová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 534
Počet tried: 18
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I. A | 27 | |
| I. B | 27 | |
| I. C | 26 | |
| I. D | 28 | |
| I. E | 28 | |
| II. A | 28 | |
| II. B | 28 | |
| II. C | 28 | |
| II. D | 29 | |
| II. E | 28 | |
| III. A | 32 | |
| III. B | 34 | |
| III. C | 33 | |
| III. D | 36 | |
| IV. A | 0 | |
| IV. B | 1 | |
| IV. C | 0 | |
| IV. D | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ADK | AJ2 | ANJ | API | BAK | BIE | CEI | CSH | CVM | CVU | DEJ | EKC | ETV | FRJ | GEX |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. A | 1,78 | 2,37 | 1,96 | 2,15 | 2,48 | 2 | |||||||||
| I. B | 1,89 | 2,7 | 2,07 | 2,04 | 2,41 | 2,22 | |||||||||
| I. C | 1,65 | 2,35 | 1,92 | 1,96 | 2,46 | 2,15 | |||||||||
| I. D | 2,11 | 2,71 | 2 | 2,46 | 2,57 | 2,71 | |||||||||
| I. E | 1,79 | 2,11 | 2,18 | 2,68 | 2,5 | 2,46 | |||||||||
| II. A | 2,5 | 2,43 | 1,64 | 2,71 | 2,54 | ||||||||||
| II. B | 1,96 | 2,43 | 1,68 | 2,21 | 2,14 | ||||||||||
| II. C | 2,11 | 2,68 | 1,75 | 2,5 | 2,54 | ||||||||||
| II. D | 2 | 2,76 | 1,45 | 2,52 | 2,21 | ||||||||||
| II. E | 1,79 | 2,36 | 1,82 | 2,36 | 2,21 | ||||||||||
| III. A | 2,34 | 2,63 | 2,31 | 2,84 | |||||||||||
| III. B | 2,12 | 2,24 | 2 | 2,44 | |||||||||||
| III. C | 1,97 | 2,21 | 2,52 | 2,58 | |||||||||||
| III. D | 2,06 | 2,53 | 1,83 | 2,49 | |||||||||||
| IV. A | 1,83 | 2,3 | 2,8 | 2,47 | |||||||||||
| IV. B | 2,2 | 2,93 | 1,9 | 2,47 | |||||||||||
| IV. C | 1,97 | 1,76 | 2,22 | 2,78 | |||||||||||
| IV. D | 2,03 | 2,76 | 3 | 2,97 |
| Trieda | HVS | INF | KAJ | KNJ | KRJ | MAT | NBV | NEJ | NJ2 | OBN | POE | PRX | PRN | OPR | RUJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. A | 2,04 | 2,93 | 2,15 | 2,04 | 2,41 | 2,43 | |||||||||
| I. B | 2,19 | 2,96 | 2,67 | 1,92 | 2,56 | 2,36 | |||||||||
| I. C | 2,27 | 2,77 | 2 | 1,69 | 2,27 | 1,62 | |||||||||
| I. D | 2,21 | 3,04 | 3 | 2 | 2,07 | 1,71 | |||||||||
| I. E | 2 | 2,93 | 2,64 | 1,93 | 2,25 | ||||||||||
| II. A | 2,21 | 2,79 | 2,07 | 2,07 | 2,61 | 2,29 | |||||||||
| II. B | 1,93 | 2,82 | 2,5 | 1,75 | 2,68 | 1,86 | |||||||||
| II. C | 2,36 | 2,86 | 2,4 | 1,61 | 2,46 | 2,54 | |||||||||
| II. D | 2,28 | 2,41 | 2,86 | 1,59 | 2,24 | ||||||||||
| II. E | 2,18 | 2,79 | 1,86 | 2 | |||||||||||
| III. A | 2,81 | 2,63 | 2,5 | 2,16 | 2,75 | 2,38 | 1,06 | ||||||||
| III. B | 2,53 | 2,88 | 2,15 | 2 | 2,41 | 2,32 | 1 | ||||||||
| III. C | 2,61 | 2,88 | 2,85 | 2,27 | 2,3 | 2,7 | 1,03 | ||||||||
| III. D | 2,57 | 2,51 | 2,8 | 2,8 | 2,53 | 1,22 | 2,42 | ||||||||
| IV. A | 2,13 | 3,07 | 2,57 | ||||||||||||
| IV. B | 2,64 | 3 | 3,13 | 2,77 | 2,46 | ||||||||||
| IV. C | 1,94 | 1 | 2,38 | 3 | 2,41 | 2,41 | 2,2 | ||||||||
| IV. D | 3,1 | 2,53 | 2,66 | 3,17 | 2,69 |
| Trieda | SBV | DSU | SJL | KMM | SPR | SJA | TEV | TOC | TVZ | UCT | MEU | USP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. A | 2,26 | 1 | 1 | 1,59 | ||||||||
| I. B | 2,5 | 1 | 1 | 1,93 | ||||||||
| I. C | 2 | 1 | 1 | 1,85 | ||||||||
| I. D | 2,18 | 1 | 1,52 | 2,04 | ||||||||
| I. E | 2,7 | 1,48 | 1,75 | |||||||||
| II. A | 2,25 | 1,86 | 1,11 | 1,39 | 2,04 | 2,74 | ||||||
| II. B | 2,61 | 1,54 | 1,11 | 1,44 | 1,82 | 2,64 | ||||||
| II. C | 2,11 | 1,39 | 1,14 | 1,75 | 2,71 | |||||||
| II. D | 2,14 | 1,24 | 1 | 1,4 | 1,32 | 1,72 | 2,66 | |||||
| II. E | 1,39 | 1 | 1,6 | 1,18 | 1,75 | 2,39 | ||||||
| III. A | 2,19 | 1,17 | 2,69 | |||||||||
| III. B | 2,59 | 1,11 | 2,74 | |||||||||
| III. C | 2,61 | 1 | 1,8 | 1,11 | 2,85 | |||||||
| III. D | 2,81 | 1 | 1,88 | 1 | 2,92 | |||||||
| IV. A | 1,97 | 1 | 1,33 | 1,27 | 3,03 | 2,7 | ||||||
| IV. B | 3 | 1 | 1,94 | 1,85 | 3,1 | 3,33 | ||||||
| IV. C | 2,38 | 1 | 1 | 2,91 | 2,16 | |||||||
| IV. D | 2,93 | 1 | 1 | 3,03 | 2,69 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. A | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 |
| I. B | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 |
| I. C | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 |
| I. D | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| I. E | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| II. A | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| II. B | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| II. C | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| II. D | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| II. E | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 |
| III. A | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| III. B | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 |
| III. C | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 |
| III. D | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 |
| IV. A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV. B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV. C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV. D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. A | 27 | 1390 | 1384 | 6 | |||
| I. B | 27 | 1413 | 1411 | 2 | |||
| I. C | 26 | 1575 | 1573 | 2 | |||
| I. D | 28 | 1313 | 1313 | 0 | |||
| I. E | 28 | 1577 | 1518 | 59 | |||
| II. A | 28 | 1627 | 1604 | 23 | |||
| II. B | 28 | 1638 | 1630 | 8 | |||
| II. C | 28 | 1999 | 1996 | 3 | |||
| II. D | 29 | 1779 | 1737 | 42 | |||
| II. E | 28 | 1504 | 1504 | 0 | |||
| III. A | 32 | 1985 | 1977 | 8 | |||
| III. B | 34 | 2341 | 2339 | 2 | |||
| III. C | 33 | 2262 | 2257 | 5 | |||
| III. D | 36 | 3725 | 3725 | 0 | |||
| IV. A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| IV. B | 1 | 272 | 272,00 | 272 | 272,00 | 0 | 0,00 |
| IV. C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| IV. D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 84 | (20/64) | 52,55% | 83 | 71,39% | 83 | 17 | 28 | 34 | 3 | 2,28 | 82 | |
| Matematika | 5 | (2/3) | 36,66% | 5 | 3 | 2 | 1,40 | 5 | ||||||
| Nemecký jazyk | B1 | 21 | (5/16) | 53,73% | 21 | 70,48% | 21 | 8 | 2 | 9 | 2 | 2,24 | 21 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 121 | (29/92) | ||||||||||||
| Ruský jazyk | B1 | 18 | (4/14) | 42,85% | 17 | 53,24% | 17 | 5 | 4 | 6 | 1 | 2,19 | 16 | |
| Slovenský jazyk a literatúra | 121 | (29/92) | 60,47% | 121 | 75,39% | 121 | 29 | 35 | 42 | 11 | 2,30 | 117 | ||
| Španielsky jazyk | B1 | 1 | (0/1) | 1 | 1,00 | 1 | ||||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 121 | (29/92) | 37 | 35 | 35 | 10 | 2,15 | 117 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 121 | (29/92) | 12 | 29 | 53 | 27 | 2,79 | 121 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I. A | 6317 6 obchodná akadémia | |
| I. B | 6317 6 obchodná akadémia | |
| I. C | 6317 6 obchodná akadémia | |
| I. D | 6317 6 obchodná akadémia | |
| I. E | 6317 6 obchodná akadémia | |
| II. A | 6317 6 obchodná akadémia | |
| II. B | 6317 6 obchodná akadémia | |
| II. C | 6317 6 obchodná akadémia | |
| II. D | 6317 6 obchodná akadémia | |
| II. E | 6317 6 obchodná akadémia | |
| III. A | 6317 6 obchodná akadémia | |
| III. B | 6317 6 obchodná akadémia | |
| III. C | 6317 6 obchodná akadémia | |
| III. D | 6317 6 obchodná akadémia | |
| IV. A | 6317 6 obchodná akadémia | |
| IV. B | 6317 6 obchodná akadémia | |
| IV. C | 6317 6 obchodná akadémia | |
| IV. D | 6317 6 obchodná akadémia |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Badmintonový krúžok | 16 | |
| Basketbal - chlapci | 14 | |
| Capoeira | 21 | |
| Digitálna fotografia | 23 | |
| Futbal - dievčatá | 11 | |
| Internetový krúžok | 21 | |
| Krúžok nemeckého jazyka | 16 | |
| Krúžok nemeckého jazyka - konverzácia | 9 | |
| Matematický krúžok | 23 | |
| Mladý účtovník | 6 | |
| Myslieť ekonomicky | 6 | |
| Nohejbal | 13 | |
| Písanie na počítači | 22 | |
| Posilňovňa | 15 | |
| Práca s PC - internet | 23 | |
| Stolný tenis | 13 | |
| Študentský parlament | 21 | |
| Turistický krúžok | 14 | |
| Tvorba www stránok | 15 | |
| Účtovnícky krúžok | 0 | |
| Úprava textu na PC | 18 | |
| Volejbal - dievčatá | 22 | |
| Volejbal - chlapci | 21 | |
| Využitie internetu v ANJ | 22 |
Vypracoval: Ing. Alena Židová
V Humennom, 8. septembra 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage