• ŠKOLSKÁ SÚŤAŽ V PÍSANÍ NA POČÍTAČI A V ÚPRAVE TEXTU NA POČÍTAČI

• V piatok 16. 12. 2022 sa na našej škole uskutočnila školská súťaž v písaní na počítači ATF. Z prvákov sa na prvých troch miestach umiestnili títo žiaci:

1. Andrejcová Nina, I. A

2. Kaňuková Zuzana, I. A

3. Krídlová Klaudia, I. B

Školská súťaž v písaní na počítači:

1. Novák Peter, IV. B

2. Savka Šimon, III. B

3. Štofejová Júlia, IV. B

Školská súťaž v úprave textu na počítači:

1. Gombitová Sofia Laura, III. A

2. Adamčíková Viktória, II. B

3. Futejová Monika, IV. B

Všetkým výhercom gratulujeme.

Ďakujeme aj všetkým zúčastneným, ktorí mali záujem sa zapojiť do tejto súťaže a vyskúšali si písanie desaťprstovou hmatovou metódou na ostro.

• ČERVENÁ STUŽKA SYMBOL SOLIDARITY

• Hrou v boji proti šíreniu HIV/AIDS

Červená stužka je medzinárodným symbolom solidarity s ľuďmi nakazenými HIV alebo postihnutými týmto ochorením.

5. decembra 2022 v spolupráci s odbornými pracovníčkami RÚVZ Humenné sme pre žiakov 1. ročníka zorganizovali interaktívny preventívny projekt „Hrou v boji proti šíreniu HIV/AIDS", kde sme sa zapojili do 16. ročníka celoslovenskej kampane Červené stužky.

Žiaci na piatich stanovištiach plnili zadané úlohy a takouto hravou formou získali základné informácie o spôsoboch prenosu a ochrane pred infekciou HIV/AIDS. Po vyhlásení víťazov,  po 3. vyučovacej  hodine,  žiaci bohatší o nové vedomosti pokračovali vo vyučovacom procese.

• DEŇ EXPERTOV

• EXPERT GENIALITY SHOW

30. novembra 2022 tridsiati z vás statočne zabojovali o titul EXPERT, mnohí dokonca aj o titul TOP Expert.

Niektorí si lámali hlavy nad témou "Tajomstvá prírody", iní nad témou "Od Dunaja k Tatrám", ďalší si vyberali z tém ako "Mozgolamy", "Svetobežník", či Góly, body, sekundy".

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto súťaže.

Či ste získali titul a cenu sa dozviete 26. januára 2023.