• Olympiáda Mladý účtovník 2023 - výsledky 1. online kola

• Spoločnosť KROS, a. s. v spolupráci so Slovenskou komorou certifikovaných účtovníkov zorganizovala 23. 3. 2023 v poradí už 25. ročník olympiády Mladý účtovník.

Celkovo sa 1. online kola zúčastnilo 147 mladých účtovníkov. Našu školu reprezentovali Monika Futejová, Lívia Holejová a Peter Novák. Do 2. online kola postúpil Peter Novák zo IV. B., ktorý si týmto zabezpečil prijatie na Fakultu riadenia a informatiky Žilinskej univerzity a na Ekonomickú univerzitu v Bratislave bez prijímacích skúšok.

V 2. online kole, ktoré sa uskutoční 20. 4. 2023 bude súťažiť 32 najlepších mladých účtovníkov Slovenska o titul Mladý účtovník 2023.

Všetkým našim študentom ďakujeme za účasť v 1. kole olympiády, ich ochotu pracovať navyše a Petrovi prajeme veľa šťastia v 2. online kole.

Ing. Mária Kačurová